Winiarnia inna niż wszystkie

Od blisko 30 lat dostarczamy dobre, bardzo dobre i znakomite wina na polskie stoły. Miłość do wina jest mocno zakorzeniona w naszej tradycji, a Polacy są prawdziwymi smakoszami win. Dbamy o to, starannie dobierając ofertę, organizując degustacje i warsztaty z doświadczonymi sommelierami. Rekomendujemy znakomite wina nadreńskie, mozelskie ale nie ograniczamy się tylko do tych ale oferujemy też wina najlepszych światowych producentów. Nasze wina mają jedną wspólną cechę - są starannie wybrane, często niepowtarzalne, wyjątkowe.

Zapraszamy i mówimy - Spróbuj

Stosowana przez winiarnię metoda sprzedaży bezpośredniej jest najbardziej odpowiednia dla specyfiki i bogactwa oferty win. Jej podstawową zaletą jest możliwość degustacji wina i poznania walorów trunku przed zakupem. Kolejną - nieporównywalnie lepsza niż w sklepie indywidualna obsługa, gdyż profesjonalni przedstawiciele winiarni potrafią opowiedzieć o wszystkim, co nabywca powinien wiedzieć o winie: miejscu jego pochodzenia, rodzaju winogron, technologii produkcji, sposobie podawania itp.

Degustujesz - zamawiasz

Po złożeniu zamówienia: minimum 6 butelek, bezpłatnie dostarczamy wybrany zestaw do domu lub do firmy. Gwarantujemy najwyższej jakości serwis od 24 do max 72 godzin od zamówienia. Stali klienci są pod indywidualną opieką naszych przedstawicieli, co niejednokrotnie wiąże się z dostępem do oferty bardzo ograniczonych zasobów wyjątkowych roczników win z całego świata, a także zaproszeniami na zamknięte degustacje i warsztaty z najlepszymi sommelierami i właścicielami winnic.

Biznes przy winie

Mamy też specjalną ofertę dla firm. Klientom instytucjonalnym dostarczamy wina szampańskie z wykonaną na zamówienie etykietą: z logo firmy, dedykacją i datą jubileuszu - to znakomity prezent dla kontrahentów. Komponujemy również zestawy naszych win w eleganckich opakowaniach i wysyłamy pod wskazany adres. Organizujemy firmowe spotkania połączone z warsztatami i degustacją - w programie spotkania mogą też znaleźć się inne dodatkowe atrakcje.